Już 2 grudnia o 18 świąteczne  spotkanie stowarzyszenia Akademia Pozytywnych Kobiet, które współtworzę z Aliną Adamowicz, czyli alka_positive!

Zapraszamy Was Kochane Dziewczyny ❤️ na  WARSZAWA POSITIVE NIGHT, które odbędzie się 2 grudnia  w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” w Warszawie!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 🎄🎄🎄dajcie sobie najlepszy prezent 🎁czas na rozwój i możliwość spotkania się z pozytywnością.

Tematem przewodnim spotkania będzie Sukces i Pozytywne Życie! 🦋

Naszymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety:

Edyta Pazura @edyta_pazura – Marketing & PR Manager, założycielka marki „Sky & Soul” .

Bianca-Beata Kotoro – psychoseksuolożka, psychoterapeutka,  redaktorka magazynu zdrowotno-lifestyle’owego “Po prostu żyj”, autorka znakomitych poradników dla dzieci i rodziców.

Alina Adamowicz @alka_positive – założycielka Akademii, doświadczona terapeutka i mentorka kobiet, wykładowca akademicki, autorka i współautorka bestsellerowych poradników “Pozytywki” i “Jak uciszyć krytyka wewnętrznego i uwierzyć w siebie”.

Karolina Nowakowska @karolina_nowakowska_official – aktorka, certyfikowany coach i trenerka zmiany, autorka inspirującego e-booka “Jak zmienić swoje życie”.

Joanna Godecka @joannagodecka – psychoterapeutka, coach uważności i autorka wielu poradników, m.in. “Nie odkładaj życia na później”, “Szczęście w miłości”, “Bądź pewna siebie”.

Agata Nowińska – trenerka pozytywności, certyfikowany coach, prawniczka, wykładowca akademicki 🌸 Spotkanie poprowadzą jak zwykle Alina Adamowicz oraz Karolina Nowakowska 💕

Obiecujemy ciekawe wystąpienia, super panele z prelegentami i fajne rozmowy. .Zarezerwuj miejsce i dołącz na pozytywne kobiece spotkanie!

✅LINK do wydarzenia: http://https://app.evenea.pl/event/851632-6/

✅Data: czwartek, 2 grudnia 2021, godz. 18.00 – 21.00 .

✅Miejsce: Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, @alternatywy.art , Warszawa, ul. Indiry Gandhi 9,.

*liczba miejsc ograniczona

Dla uczestniczek mamy wiele NIESPODZIANEK 🙂

Czekamy na Was! Do zobaczenia❣️❣️❣️

Akademia Pozytywnych Kobiet powstała z potrzeby naszej i wielu naszych przyjaciółek oraz znajomych, w celu stworzenia miejsca dla kobiet, które pragną podążać za swoimi marzeniami i pasjami, są aktywne i kierują się chęcią czynienia pozytywnych zmian w sobie i wokół siebie.

Ideą Akademii jest tworzenie nie tylko strefy pozyskiwania wiedzy, ale również dodawanie pewności siebie i inspirowanie, wsparcie rozwoju osobistego, pomoc w nawiązywaniu kontaktów i współpracy. Działamy poprzez organizację spotkań, warsztatów i wykładów. Uczestniczymy w pro-kobiecych projektach, które dotyczą spraw najważniejszych dla kobiet. Eventy Akademii przygotowywane są z nadrzędnym celem: nauczenia kobiet optymizmu i pozytywnego nastawienia oraz umiejętności dbania o siebie, o swój umysł, ciało i duszę, poprzez dzielenie się mądrością życiową i wiedzą, która jest praktyczna i wartościowa.

Akademia jest kobiecą strefę dającą możliwość spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń i wykładów prowadzonych przez uczestniczki. Misją społeczną Akademii Pozytywnych Kobiet jest, aby Uczestniczki Akademii stały się częścią silnej społeczności pozytywnych kobiet, która wzmacnia i wspiera rozwój osobisty, zawodowy, duchowy i  emocjonalny uczestniczek. Akademia chce być katalizatorem pozytywnych emocji, optymistycznego nastawienia i dobrej energii życiowej.

Akademia łączy ze sobą podobne myślące kobiety, które mają wspólny cel – zacząć żyć życiem, które kochają, zbudować pewność siebie, nauczyć się pozytywności. Na tej drodze wspieramy się wzajemnie – prywatnie i zawodowo korzystając z doświadczeń, umiejętności i wiedzy każdej z nas.

Dołącz do nas, bądź z nami, dziel się swoimi doświadczeniami i energią 🙂

http://https://akademiapozytywnychkobiet.pl/